Мета-груп
Корзина
Товаров в корзине: 0 шт.
Сумма: 0 грн.
Оформить заказ
Наші телефони
Відділ оптових продаж:
(044) 200-50-70; (044) 200-50-71
Сервісний центр:
(044) 200-50-61;
На главнуюКонтактыКарта сайта
 

 

Наші телефони

Про компанію /

Про компанію

МЕТА-ГРУП

    Компанія «МЕТА-ГРУП» була заснована у 2005 році з метою бути постачальником професійного електроінструменту у будівельній, деревообробній, металообробній галузі, а також для індивідуального користування.
     За час роботи Компанія розширила асортимент продуктів та галузі застосування своїх продуктів. На сьогоднішній день компанії «МЕТА-ГРУП» постачають електроінструменти, дерево- та металообробне обладнання, вантажопідйомні механізми, зварювальне обладнання, компресора та пневмоінструменти, будівельне та каменеобробне обладнання, ручні інструменти, масломастильні інструменти та обладнання, генератори, бензоінструменти для догляду. , ліс.
     Широкий асортимент продуктів підібраний так, щоб задовольнити запити споживача щодо використання машин щодня.
Компанія забезпечує всі продукти необхідним сервісом, консультацією щодо вибору продукту, необхідним асортиментом приладдя, швидкою доставкою, високою швидкістю роботи персоналу, гарантійним та післягарантійним сервісом машин та обладнання, постачання запасних частин.

Наша місія: бути найкращим постачальником найповнішого асортименту високоякісних професійних інструментів та обладнання для покращення якості роботи широкого кола наших споживачів та досягнення ними високих результатів.

 Головна мета діяльності «МЕТА-ГРУП» — ефективна та прибуткова діяльність з постачання необхідного обладнання та інструменту, за допомогою яких споживачі зможуть успішно вести свої справи та пропонувати якісну продукцію та послуги кінцевим споживачам або здійснювати необхідну та якісну роботу для своїх потреб.

Наші цілі:
1. Формування комплексної пропозиції щодо продажу професійних інструментів та обладнання для партнерів, здатного задовольнити потреби широкого кола споживачів та забезпечує оптимальний рівень прибутку.
2. Поліпшення схем роботи з партнерами шляхом спрощення процедури замовлення та скорочення терміну доставки товару.
3. Забезпечення навчання та професійного консультування щодо вибору необхідного обладнання, пошуку необхідного рішення для виконання робіт споживача належного рівня.
4. Забезпечення високоякісного гарантійного та після гарантійного сервісу.
5. Проведення постійних досліджень та аналізу ринку для формування нашим партнерам найбільш вигідних умов роботи та найнеобхіднішого переліку продуктів.
6. Забезпечення просування ринку всього асортименту продукції та її впізнаваності.

«МЕТА-ГРУП» - РАЗОМ СИЛЬНІШЕ!

Виставковий зал

вул. Зоряна, 22, с. Святопетрівське,
Бучанський р-на,
Київської обл. (схема проїзду)

Тел.: (044) 200-50-70
Тел.: (044) 200-50-71
Тел.: (044) 200-50-61

Виробники

MetaGroup © Copyright 2022